ویگپ: آینده مراکز تماس - ارتباط پیشرفته، کم هزینه و کارآمد با مشتریان

برای خیلی از شرکت های خدمات رسانی و سایت های فروشگاهی داشتن یک مرکز تماس امری ضروری به نظر می‌رسد ، اما ساخت چنین مرکزی هزینه های گزافی را پیش روی شما قرار میده

quote

برای خیلی از شرکت های خدمات رسانی و سایت های فروشگاهی داشتن یک مرکز تماس امری ضروری به نظر می‌رسد ، اما ساخت چنین مرکزی هزینه های گزافی را پیش روی شما قرار میده . تهیه تجهیزات مرکز تماس هزینه سنگین محسوب میشه و شما برای چنین مرکزی یاید یک محیط کاری جداگانه ، خدمات رفاهی برای کارمندان و خیلی چیزهای دیگر تهیه کنید تجهیزاتی که این روزها قیمت بسیار بالایی پیدا کردند و شما باید همه آنها را تهیه و البته روند وقت گیر نصب و راه اندازی آنها را به جان بخرید تا کاربر مورد نظرتان بتونه با  تماس با پشتیبانی جواب   درخورش را بگیره ، اما اگر راه جایگزین و  بسیار کم هزینه و کارآمدتر وجود داشته باشه چی ! بیایید با ویگپ آشنا شید ، روشی به مراتب ارزانتر و در خیلی از موارد کاربرد از هر سیستم مرکز تماسی که تا به حال  از آن خبر داشتید . راهکاری نوین کسب و کارها می توان از این روش با کاربران خود در تماس باشند .
ویگپ  به هیچ وجه پیچیدگی های مرکز تماس را نداره و با  راه اندازی بسیار سریع تنظیمات منعطف بستری رو ایجاد میکنه که مدیران و کارمندان شما از هر جایی از دنیا کار جوابدهی به کاربران را بهترین شکل ممکن انجام بدهد  ، البته ویگپ یک  پیام رسان معمولی یا یک نرم افزار مرکز تماس ساده نیست .
در ویگپ شما میتوانید هم به صورت متنی و هم در تماس صوتی و هم به صورت تماس تصویری با کاربران خود در تماس باشید و این کاربران هستند که آزادی انتخاب در شیوه ارتباط پیدا می‌کند.
 حتی شبیه به  تلفن های سانترال امکان برنامه‌ریزی برای جوابی خودکار وجود دارد و این امکان به یاده ترین روش ممکن پیاده سازی شده تا همه خیلی  راحت بتوان از آن استفاده کنید .
 ارسال فایل و چت کردن یکی دیگر از قابلیت های دیگر به شمار میره که به شکل های مختلف مورد استفاده قرار داد . در نظر بگیرید که هزینه استفاده از این سرویس برای تمامی مشترکان شما تقریبا رایگان محسوب میشه و این ارتباط از طریق اینترنت همچون سایر پیام رسان ها و سرویس های گفتگوی صوتی و تصویری بدون هزینه انجام خواهد شد.
 همچنین مدیران سازمان شما میتوانند انواع گزارش ها اعم از لحظه و تحلیلی را از طریق این سیستم دریافت کنند که این مهم تاثیر به سزایی در تعالی سازمانی و رضایت مشتریان خواهد داشت .
تیم های پشتیبانی فنی از امکان اشتراک گذاری تصویری استفاده و کاربر را در روند و آموزش تنظیمات پیچیده  راهنمایی کند .  این مهم روشی بسیار امن تر از اشتراک گذاری به وسیله نرم افزار های جالبی را ایجاد کرده و در نهایت اطمینان کاربر را به تیم پشتیبانی شما بیشتر می‌کند.
 ویژگی مهم دیگر امکان تماس صوتی و تصویری مدیران و کارمندان به صورت داخلی در ویگپ هست که یک ویژگی منحصر به فرد به حساب می‌آید و اولین کاری که برنامه ایرانی ارائه می‌کند.
امکانات متعدد ویگپ باعث شده تا دایره استفاده از آن بسیار وسیع‌تر از تنها پشتیبانی از کاربران باشد و میشود از این نرم افزار برای آموزش مجازی که این روزها از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده کنید تماس صوتی تصویری و اشتراک گذاری صفحه نمایش به خوبی این دست را برای شما فراهم می‌کند .
با ویگپ هزینه‌های سنگین تهیه یک مرکز تماس بزرگ و پیچیده که از تکنولوژی قدیمی و منسوخ شده استفاده می‌کنند را با این روش کم هزینه و مدرن جایگزین کنید و از امکاناتی که در اختیار قرار داده میشه یک مرکز تماس منحصر به فرد بسازید.